wtorek, 3 stycznia 2012

Bolek - podsumowanie roku 2011 w radomskim rapie

Kolejną osobą, która podzieliła się swoimi odczuciami odnośnie radomskiego rapu 2011, jest Bolek, który wspólnie z 2em wypuścił w grudniu "Bo lekko nigdy nie było EP". Wcześniejsze podsumowania możecie sprawdzić tu: Ster, Elem, Grubass. A teraz przeskoczcie do tego co powiedział Bolek.
 
Podsumowanie roku 2011 wg Bolka:

1. Jaka radomska płyta z 2011 roku była wg Ciebie najlepsza i dlaczego?
Moim skromnym zdaniem w 2011 roku najlepszą płytę w Radomiu wydali Piter i Yankees. "Daję słowo" to album w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, z resztą sam za siebie mówi Szot na ft. który moim zdaniem nie chciałby się dograć do czegoś co jest kiepskie. Ogólnie cały album jest w takich klimatach jakie lubie.

2. Jaki był Twoim zdaniem najlepszy radomski kawałek w roku 2011?
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, mam ok 5 tracków które mi w tym roku najbardziej przypadły do gustu, kilka wyszło dość niedawno, są to:
Kękę - Iskra 
Pajac- Zadzwoń
Szuwar - Dziś już nie
Zazia - Masz wybór
300 Mil Projekt – Zamieńmy słowo

 
3. Jakie wydarzenie w 2011 roku było wg. Ciebie najważniejsze dla radomskiego rapu?
W 2011 roku wydarzyło się całkiem sporo, jednym z głównych wydarzeń jakie propsuję to powrót Rap Sesji, na których młodzi MC z naszego miasta mają szansę zaprezentowania się.
Kolejne ważne wydarzenie moim zdaniem to, to co w tym roku zrobił PTK, "Sound of Silence" jest bardzo dobrą płytą którą chwaliło wielu polskich raperów, 2 bity na płytę Hucza, i projekt 300 mil, myślę że Piotrek zasługuje na wyróżnienie jeśli chodzi o osoby które mają wkład w Radomski Rap.

4. Jak w porównaniu do zeszłego roku oceniłbyś kondycję sceny 26-600 i czego życzyłbyś sobie od niej w roku 2012?
Kondycję Rapu w 2011 roku w Radomiu oceniam w skali do 10 na 6.
W 2012 roku życzę wszystkim radomskim MC aby zrobili maksymalny progres, tego aby głośniej zrobiło się o radomskim rapie jeśli chodzi o całą Polskę, pozdrawiam wszystkich którzy mają jakiś wkład w kulturę Hip-Hop. Peace!

Brak komentarzy: