niedziela, 15 stycznia 2012

Wola "Autor miejskich kronik" - okładka + info

Na rok 2012 zapowiedzianych jest co najmniej kilka bardzo oczekiwanych płyt radomskich raperów. Jedną z nich jest na pewno "Autor miejskich kronik" Woli. Reprezentant Bandy Unikta postanowił podzielić się ze słuchaczami okładką albumu oraz zdradzić nieco szczegółów dotyczących swojej produkcji.

Już niebawem ukaże się moje solo: WOLA - AUTOR MIEJSKICH KRONIK. Na płycie gościnnie, tradycyjnie: Banda Unikat, Sanczez, Raptor, Norm, Iga. 2 beatboxowe skity zrobił aktualny Mistrz Polski WBW Beatbox - Crashu. Za bity odpowiedzialny jest w 90 % Tytuz, a także Tymek, 1 bit jest mojego autorstwa. Skrecze: DJ Mono i DJ Majki. Płyta utrzymana jest w cięższym klimacie. Bity w w...iękoszości grane, nie zabraknie hardocorowych bangerów, jak i klimatycznych życiówek. Album ukaże się w formie fizycznej, do nabycia w radomskich skateshopach, a także za pośrednictwem internetu. Bądźcie czujni. Pozdro.

A ja przypominam numer ,który na "Autora miejskich kronik" nie wejdzie, a który udostępniony został już w maju 2011 roku. Posłuchajcie "Papieru" do którego dograł się TPS. Dodam jeszcze tylko, że na "AMK" znajdzie się inny numer z TPSem:

Brak komentarzy: