poniedziałek, 14 lutego 2011

Moje plany na 2011 - Żołnierz (Bezinteresownie)

Reprezentant Bezinteresownie. W 2009 roku wypuścił solówkę "Pod Wpływem", na której można było usłyszeć Stera, Wojtasa, Niemego i Voltrona, na bitach od PTK, Tytuza, Ruska, B-2, Woli i Komesa. Co Żołnierz planuje w roku 2011? Specjalnie dla Was podzielił się swoimi planami, a wiec zapraszam do czytania!"Na dzień dzisiejszy jestem delikatnie za półmetkiem ogarniania mojego nowego LP. Jest już kilkanaście tracków zarejestrowanych na przestrzeni lat 2009/2010, kilka jeszcze chciałbym dograć. Nie chcę wypowiadać się na razie co do tematyki i koncepcji płyty w sensie jej treści, na to przyjdzie jeszcze czas... Mogę wspomnieć jedynie o ludziach, którzy wraz ze mną działają w kierunku jej ukończenia.

Na pewno usłyszycie na tej płycie sporo naprawdę dobrych bitów, za które odpowiedzialni są: PTK - nie muszę przedstawiać nikomu, klasyczne brzmienia i progres to Jego chleb powszedni, Rusek - mój serdeczny Ziomuś, bez wkładu i sugestii którego nie wyobrażam sobie powstawania jakiegokolwiek z moich albumów, Maikendo - Człowiek Orkiestra znany Radomiakom przede wszystkim ze współpracy z Szuwarem, the Pretendentz - duet producentów o kozienickich korzeniach (Maikendo i Kociu), Szatt - niezwykle utalentowany producent, reprezentant Śląskiej sceny - Racibórz. Istnieje duże prawdopodobieństwo iż będzie można usłyszeć bity jeszcze kogoś... kogo? To niech na razie pozostanie tajemnicą.

Jeśli chodzi o wokale, oprócz mnie gościnnie udzielają się: Niemy, Iga - Moi Ludzie - Bezinteresownie, Lesuaff i GDZ - 2/3 obecnego Sua Sponte oraz Spalto - Członek Bajman Sound. Być może grono moich gości zostanie jeszcze poszerzone, na to liczę, aczkolwiek życie pisze różne scenariusze dlatego póki co wolę o nich nie mówić.

Co jeszcze mogę obiecać? To, że płyta opierać się będzie na dystansie, moim dystansie do wszystkiego co jest w stanie nas ograniczać i dzielić. Całość ujęta w koncepcji trzy czwarte żartem jedna trzecia serio. Czekajcie, czytajcie, słuchajcie, będzie się działo!
Pozdrawiam dobrych ludzi, elo."

2 komentarze:

bioly26600 pisze...

Czekam z niecierpliwością na produkcję żołnierza mam nadzieje,ze zów porządnie zamiesza na scenie! elo!

Lenny pisze...

Jestem pewien, że warto tyle czekać! Pytanie tylko co z Bezinteresownie, może jakaś EPka chociaż? :)