sobota, 12 lutego 2011

Moje plany na 2011 - Piter

Rocznik 91, a już zdążył pojawić się na mixtapie "Miejski sport" Tytuza. Wystarczająca rekomendacja? Myślę, że tak. W takim razie nie przedłużając sprawdźcie ciekawe plany Pitera na rok 2011.

"Witam,
wszystkich zainteresowanych. Rok 2011 w moim życiu to rok zmian co mam nadzieję zrobi pozytywny odcisk na przyszłe projekty mimo, iż śmiało mogę zacytować wers z kawałka Sua Sponte "mam mało czasu na hip - hop".
Około 15 lutego ukaże się projekt, który stworzyliśmy z Yankeez`em pt. "Daję słowo" który w pełni został wyprodukowany przez nas samych, sampling skierowany głownie był na brzmienia soulowe i funkowe, na płycie gościnnie będzie można usłyszeć takich gości jak Shot z Wrocławia (19 lutego premiera legala Człowień/Shot "Do zobaczenia później" - przyp. Jędrzej), nasz człowiek Bezgrupis oraz nie obeszłoby się bez świetnego refrenu mojej kobiety. Można więc powiedzieć, że projekt jest gotowy i czeka tylko na ostatnie korekty.
Poza tym planujemy kolejny projekt, tym razem w składzie 3 osób lecz o tym jeszcze nic nie chcę wspominać żeby nie zapeszać.

Do zobaczenia na najbliższym koncercie 25 lutego!
Piona!"

http://www.myspace.com/piterapdom

Brak komentarzy: