sobota, 17 listopada 2012

Żołnierz zdradza szczegóły premiery albumu "Pod bity"

Premiera albumu Żołnierza "Pod bity" już w ten poniedziałek, 19.11.2012. Album składa się z 21 numerów. Dzień przed premierą, a więc już jutro, na blogu pojawi się przedpremierowa recenzja, do której przeczytania już teraz zapraszam. A teraz oddaję głos Żołnierzowi, który zdradził szczegóły odnośnie premiery:

Kilka informacji dotyczących premiery 
Żołnierz Pod Bity (2009-2012) ukaże się 19.11.2012 (poniedziałek). Album w formie fizycznej będzie do nabycia w Predator Skateshop Radom oraz na allegro po przekierowaniu z oficjalnej strony: www.zolnierzpodbity.pl
Lista punktów, w których będziecie mogli zakupić krążek jeszcze się powiększy - informacje będę uzupełniał na bieżąco. Cena to jedyne 15 zeta za 21 tracków (ponad 74 minuty muzyki).

Całość spakowana jest w jednołamowy digipack, płyty duplikowane. O grafikę zadbał Pakito pod moim czujnym okiem, a zdjęcia to dzieło Stera i Ludwika Lisa.Jest jeszcze jedna - ciekawa, jak myślę - opcja! Dla zainteresowanych przygotowałem dosłownie kilkanaście zestawów specjalnych. W skład zestawu wchodzą albumy: Żołnierz Pod Bity oraz Bezinteresownie - Dlatego. Jest to jedyna możliwość zdobycia tego dość leciwego już krążka, przy czym zaręczam - płyty zostały przygotowane specjalnie na tą okazję, nie są to egzemplarze z 2007 roku. Cena zestawu to 25 zeta!


Album Żołnierz Pod Bity (2009-2012) będzie oczywiście dostępny na www.zolnierzpodbity.pl do pobrania za free w mp3. Pamiętajcie jednak, że format mp3 to kupa kompresji i spora utrata jakości, a przecież nie po to został włożony w ten projekt taki ogrom pracy, żeby omijać oryginalną jakość audio cd.


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z materiałem już w najbliższy poniedziałek!

Brak komentarzy: