środa, 21 listopada 2012

Wideozapowiedź: Paweł P. "Dobry C." + singiel "Broń"

kliknij aby powiększyć okładkę (wyróżnione
zostały tytuły kawałków)
Szczerze powiem, że na płytę Pawła P. czekam...ze 3 lata. Przez cały ten czas męczyłem go o nowe rzeczy i namawiałem aby wreszcie, jak coś nagra, nie rzucał tego od razu w net, tylko zebrał i wypuścił jako album. W tym roku to się udało i Paweł postanowił nagrać płytę, która początkowo miała ukazać się w czerwcu. Nie ukazała się, a to dlatego, że Paweł jest perfekcjonistą i co chwila chciał coś poprawiać w swojej nawijce, albo ogólnym brzmieniu numerów, za które odpowiada LuckyLoop (oprócz numeru 7., który zmiksował i zmasterował Suchy). Do tego kilka razu postanowił, że dogra do materiału jeszcze jakiś numer. W ten sposób z początkowych 7 zrobiło się 13, a gościnnie pojawiają się Boro (Banda Unikat), Absolut oraz Suchy. Premiera albumu Pawla P. "Dobry C.", nagranego w 4Piętro Studio, już za kilka dni, a już teraz możecie sprawdzić singlowy numer "Broń" oraz krótką wideozapowiedź, którą przygotowało Respect Record.
Album pojawi się w internecie z logo Funky Fresh, czyli nielegalnego labelu, który zajmował się będzie również ciuchami. Niedługo pod tą nazwą ruszyć ma wytwórnia, która już ma swoje projekty (oprócz albumu "Dobry C." label szykuje solowy album Absoluta i jeszcze kilka niespodzianek). Możliwe, że płyta Pawła P. "Dobry C." ukaże się w formie fizycznej właśnie dzięki Funky Fresh, jednak na ten moment to jeszcze nic pewnego.

2 komentarze:

Pujol pisze...

Hej, a za produkcje albumu kto odpowiada?

Piotr "Jędrzej" Jędrzejewski pisze...

Jedynie bit do numeru "Urodziłeś się zwycięzcą" był robiony specjalnie dla Pawła - zrobił go WOSKK. Reszta to podebrane instrumentale z neta.