poniedziałek, 19 listopada 2012

Premiera: Żołnierz "Pod Bity"

Zapowiadany od początku roku album Żołnierza "Pod Bity" wreszcie doczekał się dnia swojej premiery! Przedpremierowa recenzja materiału, na którym gościnnie pojawiają się: Samuraj, Iga, Voltron, Sua Sponte i Spalto, wczoraj pojawiła się na blogu. Dzisiaj możecie już na własne uszy przekonać się, jaką płytę nagrał reprezentant Bezinteresownie. A jeśli przypadnie wam ona do gustu, spropsujcie jej autora zaopatrując się w fizyczną wersję "Pod Bity". W rozwinięciu info od Żołnierza oraz link do pobrania, a także 3 single, które płytę promują.


Oficjalnie informuję, że płyta już jest!!!
Zgodnie z tym co pisałem w sobotę możecie nabyć ją w dwóch opcjach:
- sam album Żołnierz Pod Bity (2009-2012) to koszt 15 PLN
- zestaw, w skład którego wchodzi Żołnierz Pod Bity (2009-2012) oraz Bezinteresownie Dlatego to koszt 25 PLN. Zestawy nie są i nie będą dostępne przez Allegro, można je nabyć TYLKO w radomskich punktach sprzedaży, ew. odbiór własny po kontakcie mailowym - zolnierzrdm@gmail.com
Sprzedaż została uruchomiona dziś z samego rana w Predator Skateshop Radom, od jutra płyty dostępne także w Sklepie Spożywczo Alkoholowym na ul. Obrońców 10 w Radomiu (polecam przy okazji produkty wędliniarskie, świeże warzywa i jeszcze świeższe piwko - sprawdzam regularnie).
Preferujących zakupy internetowe zapraszam na Allegro, tutaj link do aukcji: 
Album Żołnierz Pod Bity (2009-2012) jest też dostępny TUTAJ - do pobrania za free w mp3. Pamiętajcie jednak, że format mp3 to kupa kompresji i spora utrata jakości, a przecież nie po to został włożony w ten projekt taki ogrom pracy, żeby omijać oryginalną jakość audio cd.
Udanych zakupów i miłego słuchania.
www.zolnierzpodbity.pl

Ja przyłączam się do Żołnierza i mocno zachęcam do sprawdzania albumu i podawania go dalej!
1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ZA JE BIS TA ROBOTA. PROPSY