środa, 2 marca 2011

Moje plany na 2011 - Studio Meksyk

Dzisiaj możecie zapoznać się z jeszcze jednymi planami radomskich raperów i producentów na rok 2011. Tym razem podzielili się nimi reprezentanci Studio Meksyk, dość liczna reprezentacja i właśnie przez to trochę trwało ogarnięcie przez nich planów. Jednak już są i właśnie teraz możecie się z nimi zapoznać.

"Siema!

Nasze plany na 2011 nawet przez nas samych nie są do końca sprecyzowane. Spora ekipa - sporo do ogarnięcia.

Janusz planuje zrobić drugą już solówkę (w większości na własnych bitach).
Krys chce puścić parę wolnych numerów i złożyć solową EP.
Grubass, Tykuś i Tomak gromadzą kawałki, bity, teksty i od nich też będzie można się spodziewać materiału (czas pokaże czy będzie to EP czy LP). Nie bójcie się, nie ziewamy :)
Jeśli chodzi o eMHa to chłopaki robią wspólną EP-kę, po drodze myślą o albumie, a jeśli wszystko pójdzie dobrze Mikrus puści jeszcze od siebie EP-kę (prawdopodobnie na swoich bitach), ale to raczej w drugiej połowie roku. Hase (jak już z resztą wspominał) planuje solowy album.

PJ wraz ze swoja ekipą "Polskie Nagrania" planują równoległą pracę nad dwoma albumami - mixtape na zagranicznych instrumentalach i EP-ka na produkcjach PJ'a. Solowo nie rezygnuje z grania imprez (od niedawna pod szyldem FunkyArt), produkcyjnie i na gramofonach będzie go można na pewno też spotkać na projektach i koncertach Studia Meksyk.

Ogólnie 2011 będzie rokiem obfitym w nowe nagrania spod szyldu Studio Meksyk.

Pozdrawiamy."

Brak komentarzy: