środa, 6 czerwca 2012

Teledysk: Kicior feat. Matis - Przedziwna pogoda

Wczoraj w nocy premierę miał teledysk dwóch młodych radomskich raperów, Kiciora i Matisa. Obrazek powstał do numeru "Przedziwna pogoda" i sprawdzić go możecie pod spodem.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

żenada. Szkoda, że człowiek zaczyna rozumieć co to szuflada dopiero w momencie, gdy nie jest mu już za bardzo potrzebna.

Anonimowy pisze...

bardzo słabe. Za wcześnie nawet nie tyle na klipy co na udostępnianie swoich numerów. Najpierw trening a nie szukanie fejmu przez klipy :)

Anonimowy pisze...

co to jest.. co ma do powiedzenia dzieciak który nie ma pojęcia o tym co go otacza dookoła i co jest czym, co prawdą co kłamstwem. Niestety ale w tym przypadku wiek ma duże znaczenie kiedy nie ma się znacznej wiedzy, można powiedzieć znikomej.

Anonimowy pisze...

niedporacowanie z każdej strony. gadka bez sensu. szukajcie skilu a nie fejmu.

Anonimowy pisze...

No ludzie ! Fejmu nie popieram, ok, ale czy oni robią fejm ? To, że ziomki z zajawką wrzucili do internetu coś co przypominać ma klip nie oznacza, że to "fejm". To małolaty są przecież, mają potencjał, jak na ich wiek to mają bardzo dobre teksty i przede wszystkim wypracowują dosyć ciekawy styl. Przez takich debili jak Wy radomski/polski rap jest w dupie, bo blokujecie potencjał na starcie. Jeżeli teraz chłopaki nie nawijają o chujach w dupie etc. to pomyślcie co będą mogli osiągnąć w przyszłości.

Anonimowy pisze...

typ nade mna, to ziomek Matisa na stopro. Rap kiepski i rzadki jak barszcz ukrainski, wiec nie rozumiem, co maja na celu, wypuszczajac to? Chca sie kompromitowac?

Anonimowy pisze...

"Przez takich debili jak Wy radomski/polski rap jest w dupie, bo blokujecie potencjał na starcie" ja uważam że Radomski Rap ma dobrą scenę ;) młodsi, starsi atakują i jest moc, nawet wydaje mi się żę jesteśmy wyrobienie lepiej niż Warszawskie podziemie.. a tekstami o niczym nic nie zdziałasz. Troche życiowych doświadczeń, a nie dwóch bananów pcha się do klipu nie mając pojęcia o czym pisac, powielają te same tematy. nie warto ich sprawdzać. elo