poniedziałek, 11 czerwca 2012

Teledysk: Fube - Wyczuj grę (prod. AlFath)

Pierwszego czerwca premierę miał pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album Fube. Wtedy też mogliście przeczytać, że niedługo premierę będzie miał jego teledysk zapowiadający płytę "Wyrazistość". Klip ten możecie już sprawdzić. Powstał on do numeru "Wyczuj grę" na bicie AlFath. Teledysk jak i info prasowe możecie obczaić poniżej.Klip kręcony był w Radomiu i Belfascie, montażem zajął się Aike z Gs Crew. Wideo promuje album "Wyrazistość" . Kawałek oparty jest na klasycznym, nowojorskim bicie AlFath'a. Skrecze dołożył wielokrotny uczestnik zawodów DMC, Dj Koncept. Album bedzię można już niedługo zamówić pod adresem: fubebeats@gmail.com.


5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Jest dobrze, tylko ten filtr na obrazie... :(

Anonimowy pisze...

Naprawdę niezły teledysk. Nie spodziewałem się. A tak z innej beczki, czemu nie ma na stronie informacji o nowej płytce Stera? Myślałem, że to strona, która promuje wszystkich wykonawców z Radomia. Zdaję sobie sprawę, że Ster nie jest najwyższych lotów mc, a nawet znajduje się gdzieś na nizinach, ale przypominam sobie, że lądowali na blogu o wiele gorsi artyści. Do tego bity na płycie są naprawdę niezłe.

Piotr "Jędrzej" Jędrzejewski pisze...

Info o płycie Jacka będzie na blogu jutro. Wiem, że jest lekka obsuwa, ale w ostatnim czasie mam dużo ogarniania związanego z magisterką i praktycznie nie mam czasu na nic innego :/

Anonimowy pisze...

"Jesteś tu dziś a jutro cię nie ma" - co za wers!

Anonimowy pisze...

Normalny