piątek, 1 czerwca 2012

021 & Maka "Trajektoria rapu" - premiera!

Wczoraj w nocy premierę miała płyta duetu 021 & Maka zatytułowana "Trajektoria rapu". Jest to drugi, po zeszłorocznym "Przysmol sobie", wspólny album tych raperów. Tym razem za produkcję w całości odpowiada AceOfSpades, a gościnnie pojawią się: BCZ i Joteste (Łódź), Shako, Janusz, Pajac (Radom). Dodatkowo płytę wzbogacili DJe: MixAir i Pstyk. Na płycie znajduje się 20 numerów (w tym Intro i Outro) wśród których znajduje się po jednym solowym numerze 021 i Maki. Oto co o albumie mówi notka prasowa:

"Album „Trajektoria rapu” powstał przy współpracy 021 i Maki razem z AceOfSpades, który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną projektu. Ogromny wysiłek włożony przez Ace’a w produkcję każdego bitu, sprawia że są przepełnione maksymalną dawką energii jak również uczuć, które chciał nam przekazać ich twórca. Rap połączony z jazz’owymi i funk’owymi brzmieniami to już standard w wykonaniu radomskiego duetu „021&Maka”, jednak tym razem chłopaki wznieśli się na wyżyny swoich możliwości. Widząc jak wiele pracy włożył AceOfSpades w wyprodukowanie każdego podkładu, nie mogli pozostać dłużni. Niejednokrotnie spędzali wiele godzin nad nagrywaniem kolejnych wersji kawałków, z których wybierali tą najlepszą. Czasami nawet odrzucali poszczególne utwory z powodu szczegółów, które były ledwo zauważalne. Wszystko to sprawiło, że płyta powstała w przeciągu półtora roku. Gościnnie na albumie swoje zwrotki dograli: Joteste współzałożyciel formacji Pierwszy Milion, którego świetnie znamy również z jego solowego albumu „Ulice w ogniu” oraz inny utalentowany Łódzki raper BCZ, a także chłopaki z rodzimej Radomskiej sceny, a mianowicie Shako, Janusz ze Studia Meksyk oraz Pajac. Oczywiście nie mogło również zabraknąć cut’ów, za które odpowiedzialni są Dj MixAir oraz Dj Pstyk, których umiejętności i dokonań nikomu nie trzeba przedstawiać. Całość graficznie ubrał Łukasz Kędra, który jest twórcą okładki do „Trajektorii rapu”."

Płytę można pobrać stąd: 021&Maka "Trajektoria rapu".

Płyta jest również dostępna w formie fizycznej, zamówienia można pod adresem: zerodwajedenmaka@gmail.com (koszt to 10zł + koszty przesyłki). Możliwy odbiór osobisty w Radomiu.

Brak komentarzy: