piątek, 1 czerwca 2012

Premiera: Hase "Modus Oprandi"!

Wczoraj premierę miał album duetu 021 & Maka zatytułowany "Trajektoria rapu", niektórzy pewnie jeszcze nie zdążyli go przesłuchać, a już dostaliśmy kolejną gorącą premierę! Właśnie do światłowodów trafił długo oczekiwany, solowy materiał Hasego "Modus operandi". Promowały go 4 single, więc już wiadomo mniej więcej w jakim klimacie płyta jest utrzymana. Gościnnie na płycie usłyszycie zwrotki: Pajaca, Mikrusa, Quakowego i Skora (Suma Styli). Za bity odpowiadają: PTK, TRK, Mikrus, Maikendo, Tytuz. Pojawia się też kilka instrumentali. Nie pozostaje nic innego jak kliknąć w poniższy link i po chwili cieszyć się odsłuchem. Premiera tylko na radomskirap.blogspot.com!

15 komentarzy:

Anonimowy pisze...

czemu nie ma szuwara?

Anonimowy pisze...

Nie ma dlatego,że bardzo długo czekałem na zwrotkę,co chwilę zmienialiśmy kawałki które ostatecznie miały być z Szuwarem,w końcu umówiliśmy się na jeden, płyta leżała na dysku i chciałem już mieć to za sobą, jak Szuwar będzie miał więcej czasu to przy okazji następnych projektów napewno razem coś zrobimy.

Anonimowy pisze...

a pracujesz juz nad czyms nowym?
jaram sie albumem, moze nie wszystkimi kawalkami, ale na pewno wiekszoscia. Czekam na nowe rzeczy

Anonimowy pisze...

Napewno będę nagrywał następną płytę.Jeszcze eMHa z ziomkiem. Nie wiem kiedy to wszystko, ale, będzie hehe.. Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Widzę, że autor zagląda tutaj. Pytanie mam, czy nagrywał autor zwrotki na raz, czy były cięte? Bo jeśli na raz, to gratuluję kontroli oddechu. W niektórych trakach zapierdala autor równo bez chwili przystanku. Niestety przez brak przerw trochę trudno strawić treść, jak dawniej u Ostrego. Poza tym płyta bardzo dobra.

Anonimowy pisze...

Płyta nagrywana raczej z przerwami co pare wersów, też zależy w którym kawałku,za dużo chyba pale żeby sobie pozwolić na nagrywanie na raz hehe ; ) Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

malo jest rapsow ktorymi sie jaram, a tym sie jaram, wiec 5, za to, ze Ci sie udalo! :) czekam na recenzje, bo Pisaka (?!) recenzowali, a tego jeszcze nie. :)

Piotr "Jędrzej" Jędrzejewski pisze...

Recenzja na pewno się pojawi, ale niestety musi poczekać w kolejce bo przez nawał ogarniania uczelnianego miałem w ostatnim czasie bardzo mało czasu na to :/

Anonimowy pisze...

kozacko,31 ma ten singiel w podobnym stylu.nagracie cos razem?

Anonimowy pisze...

hore

Anonimowy pisze...

Link nie hula, odśwież ktoś.

Piotr "Jędrzej" Jędrzejewski pisze...

jutro będzie nowy link.

Anonimowy pisze...

Trak Bandyci - daj namiar na instrumental

nade97 pisze...

Jakiś Reupload?

Jin pisze...

dawać reupload