wtorek, 29 marca 2011

Miros (BadRasta) - Bagaż wspomnień (feat. Dudek)(Prod. WOSKK) i KOTW - Lajt (feat. Miros)

Świeża morda na radomskiej scenie. Miros (BadRasta) na swoim myspace ma już kilka numerów (nawijanie po angielsku mógłby sobie odpuścić), a na youtube właśnie wrzucił dwa kolejne. Na numerach dostępnych na myspace słychać, że to początki. Mimo tego Miros nie boi się zabawy konwencją ("Mrok 13 apostoł" czy "Odejdź" troszkę zalatują psychorapem), a kawałki tam dostępne nieźle rokują.

W "Bagażu wspomnień" gościnnie udzielił się Dudek z Pana Salut i przyznać trzeba, że od ostatnich numerów, w których można było go słyszeć ("Gołębiowskie serce mixtape" Absoluta - recenzja) poczynił duży postęp w nawijce i tekstach. "Bagaż wspomnień", na bicie WOSKKa (który zasługuje na duży props) to wspominkowy, sentymetalny numer opowiedzieny z punktu widzenia dwóch młodych i dopiero zaczynających przygodę z rapem nawijaczy. Sprawdźcie o jakich doświadczeniach rapują i co wspominają w tym numerze:Pobierz "Bagaż wspomnień".
Drugim świeżym numerem z udziałem Mirosa jest "Lajt" duetu KOTW (Rudy i Kaski). Od pierwszych dźwięków czuć promienie słońca, którego w ostatnich dniach nie brakuje. Tak więc zwiększcie jego dawkę włączając numer KOTW - Lajt (feat. Miros):

Brak komentarzy: