czwartek, 17 marca 2011

Beat Battle odwołany

Zapowiadany na 25 marca event pod nazwą Beat Battle vol 1., o którym pisałem tu (klik), nie odbędzie się. Oto co mówi info od organizatorów:

Jest nam niezmiernie przykro, ale z powodu małego zainteresowania ze strony beatmakerów, konkurs się nie odbędzie. Naprawdę szkoda, że Radom nie zapisze się jako jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie takie imprezy miały by miejsce. Organizatorzy poczynili wszelkie kroki by impreza zaistniała, niestety chyba nie wystarczające.
25 marca w zastępstwo, odbędzie się koncert radomskich ekip. Plakat imprezy niebawem.

Pozdrawiamy: organizatorzy 


 Co więcej można dodać? Wielka szkoda, że takie zajebiste wydarzenie nie dojdzie do skutku. To przecież nie jest tak, że w Radomiu nie ma producentów, których udział sprawiłby, że Beat Battle vol.1 stałby na dobrym poziomie. Przeciwnie, są ludzie, którzy siekają bity lepsze od tych z niektórych legali. Dziwnym jest to, że zbyt mało ich zgłosiło chęć uczestnictwa. Nie wiem czy chodzi o osobę organizatora czy o coś innego, ale uważam, że wszyscy zaangażowani w radomską scenę ludzie powinni robić wszystko aby szła ona do przodu, a nie stała w miejscu. Niech wreszcie hip-hop zacznie łączyć, nie dzielić.

Niedługo pewnie znów będzie słychać głosy, że w Radomiu, poza koncertami, nie ma żadnych fajnych, stricte hip-hopowych imprez. Takie imprezy jak Beat Battle vol. 1, mają na celu właśnie pchnięcie tego dalej, wyżej. Szkoda, że taka szansa na to, aby o radomskim podziemiu było głośniej została zaprzepaszczona.
Mam nadzieję, że to nie zniechęci organizatorów do kolejnych prób realizowania takich ciekawych pomysłów i że następnym razem uda się wszystko doprowadzić do końca.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

kto niby sie teraz podejmie organizacji biby tego typu? proste ze nikt. smieszne podejscie producentow i tyle. żal