środa, 23 marca 2011

KęKę na legalnym wydawnictwie!

Radomskich raperów na legalnych wydawnictwach było tak wielu, jak odwiedzin UFO w Polsce. USPM na pierwszym Jamalu, Kotzi na Zjednoczonym Ursynowie i...tyle? Już niedługo ta sytuacja troszeczkę się zmieni, a wszystko za sprawą KęKę, który jest najlepiej kojarzonym i szanowanym przez słuchaczy w całej Polsce raperem z Radomia. Wiele osób jara się "Nie jestem dżentelemenem", "Sentymentalem" i innymi jego numerami. Na niejednym blogu można znaleźć pozytywne opinie o rapsach KęKę, oraz paczki z zebranymi jego solowymi numerami.

Na gronie "Kultura Hip-Hop..." regularnie, co jakiś czas w temacie założonym przez Kędziora, odzywa się ktoś z pytaniem o świeże nagrywki tego zioma. Słyszałem już wiele zapytań, z różnych części kraju, o solo KęKę, który zapytany o to przeze mnie powiedział, że nie czuje ciśnienia i powoli sobie coś tam nagrywa. Co prawda od tej krótkiej rozmowy minął dopiero miesiąc, ale jak wiadomo, nawet przez tak krótki czas wiele może się zmienić.
Zwłaszcza gdy zerknie się na różnych forach na tematy poświęcone producenckiej płycie Zbyla, na której usłyszeć będzie można solowy numer Radomianina. Wielokrotnie przewijają się tam zdania typu "KęKę rozjebie, nie ma innej opcji", i to jeszcze przed premierą! Premiera płyty, na której znajdzie się numer Kędziora "Dla moich ludzi", ze skreczami DJa Boska, odbędzie się 04.04.2011r. Album będzie można nabyć w sklepach typu EMPIK czy MediaMarkt, a obok KęKę pojawią się na nim MCs tacy jak: Duże Pe, Tetris, Procentee, Muflon czy Jot. Już teraz jednak można album zamawiać w preorderze w internetowym sklepie Aloha.
Poniżej do sprawdzenia singlowe "Poznaj kulisy" ze zwrotkami Flinta i Procenta oraz cutami DJa Kebsa.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

wreszcie Kę! chcemy więcej jego kawałków, ikona Radomia od wielu lat!

Anonimowy pisze...

kocham kędziora