środa, 25 marca 2015

MilionBeats "Le Rap Français Vu De La Pologne" - znamy datę premiery i gości!

Na początku sierpnia 2013 informowałem o tym, że MilionBeats (ztj. Kaczmar) szykuje producencki album z francuskimi raperami. Materiał miał ukazać się w grudniu 2013 roku, ale niestety nie ukazał się. Aż do dnia dzisiejszego ciężko było też znaleźć informacje odnośnie tego, co dzieje się z projektem. Czy został porzucony, czy może jedynie przełożony na inny termin? Teraz już wiemy, że chodziło o tę drugą opcję. Jak pisze sam MilionBeats album ukaże się już w maju tego roku i pojawi się na nim aż 33 gości z Francji i Polski. Materiał ukaże się dzięki współpracy z portalem www.RapFrancuski.pl i będzie do kupienia w Polsce dzięki Fonografice. W rozwinięciu znajdziecie pełne info prasowe od producenta. 

Lecimy z tym!
RapFrancuski.pl - pierwszy polski serwis poświęcony francuskiej scenie rap prezentuje "Le Rap Français Vu De La Pologne". Jest to projekt w całości wyprodukowany przez polskiego producenta MilionBeats a na nim 33 gości z Polski i Francji.

Na albumie usłyszymy m.in. weteranów sceny - Freeman (ex-IAM), Kohndo (La Cliqua), Boss One (Le 3eme Oeil), Tepa (Les Specialistes), K-Fear (La Brigade), Sear Lui-Meme, a także znane postacie francuskiej sceny niezależnej - Kalash L'afro, S-Pi, Swift Guad, MOH, Paco, Mister C, Wira (Les Zakariens), Layone, Diomay, El Gaouli, Gaiden, Mino, La Swija, Melox i innych. Nie zabraknie też kilku utworów w którym usłyszymy kolaboracje polsko-francuskie w których pojawiają się m.in. Paluch, Kękę i Kotzi. Całość uzupełniają dj'e - Vazee (mistrz świata IDA 2014) , DJ Eprom (mistrz świata IDA 2007) oraz DJ Mono.

Klimatycznie zabiorę was do lat 90', więc na płycie znajdzie się wiele sampli i tłustych perkusji ale, nie zabraknie też srogich bangerów - zapowiada MilionBeats. Album "Le Rap Français Vu De La Pologne" dostępny będzie w wersji cyfrowej online, a także fizycznej na terenie całej Francji ,Belgiii, Szwajcarii. W Polsce dystybucją zajmie się Fonografika. Polska premiera zaplanowana jest 29 maja 2015.
Milion*

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ostro!