sobota, 3 sierpnia 2013

Milionbeats szykuje płytę z francuskimi raperami!

Obok możecie zobaczyć graficzną zapowiedź wspólnego projektu Milionbeats i portalu www.rapfrancuski.pl. Efekt, którym będzie płyta producencka Kaczmara z raperami francuskimi, będzie można sprawdzić już w grudniu tego roku! Poniżej informacja, która wczoraj ukazała się na fanpage'u radomskiego producenta:


"Witam. Jak wiecie od jakiegos czasu pracuję nad swoim pierwszym powiedzmy ,,producenckim,, materiałem. Razem z RapFrancuski.com szykujemy wam poważną dawkę francuskiego rapu! Na płycie znajdzie się okolo 18 numerow nagranych przez samych grubych zawodnikow z całej Francji. Album dwupłytowy, druga [płyta] to instrumentalna wersja albumu. Co ciekawe to pierwszy tego typu projekt ktorego produkcją w calosci zajmie sie polski producent. Oczywiscie szykujemy tez kilka klipow. Klimatycznie staralem się cofnac do lat 90' więc na plycie znajdzie się wiele sampli ale i nie zabraknie tez srogich bangerow."

Historyczne dla polskiego i francuskiego rapu wydawnictwo, w całości nagrane na bitach producenta z Radomia. Na pewno niejedna osoba zastanawia się teraz czy i gdzie będzie można ten album nabyć. Milionbeats odpowiedział na te pytania:
"RapFrancuski & Milionbeats presente: ,,Le Rap Français Vu De La Pologne,, pod taką nazwą projekt ukaze się juz w grudniu tego roku. Dystrybucją zajmie się (ADDICTIVE MUSIC), dodam ze jest to dystrybutor takich artystow jak chociazby Booba. Patronat medialny i wspołwydawca to oczywiscie RapFrancuski.PL. Plyta bedzie dostępna na terenie calej Francji w sieci sklepow muzycznych FNAC, w wersji do pobrania w mp3 na 118 stronach tj. iTunes oraz w Polsce. Zostancie z nami niebawem więcej informacji."

Nic tylko czekać do grudnia i na Święta sprawić sobie muzyczny prezent.

2 komentarze:

Płatności przez internet pisze...

Warto jest skomentować tak fajny wpis

Domy z bali pisze...

Zaciekawiłeś mnie tym, o czym tu postujesz . Może zaciekawisz się rónież i moim blogiem.