środa, 19 października 2011

Suchy - ParaParaNoje (Freestyle 2011)

Freestyle puszczany w eter przez reprezentantów radomskiej sceny to rzadkość. Większa chyba nawet od występów Mariusza Wlazłego w reprezentacji Polski w siatkówkę. Tym bardziej powinniście posłuchać wolnego stylu Suchego. Oto co sam o tym napisał:

Rozbrykałem się ostatnio z tymi wrzutami, ale przed dopieszczeniem i wreszcie rzuceniem w eter, przez niektórych bardzo wyczekiwanego, jakby nie było już od długiego dość czasu, mojego "SuSuLowego" SOLO, intensywnie pracuję nad przypomnieniem się tym co żyli w przekonaniu, że już dawno dałem sobie spokój z muzyką... =) Dopieszczony od strony "poskładani...a w całość dźwięków" i nieco podszlifowane brzmienie wokalu, ale po za tym recordz całkiem freestyle'owy. Zgodnie z ideą - "bo co z serca to z paszczy prosto na majka, od co." =) Miłego słuchania mimo nieco ciężkiej rozkminki. Mam nadzieję, że szczypać w uszy nie będzie... ;) Ajt.! 
Pozdrawiam. BLESS.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Niech schowa swój Rap do piwnicy.

SuSu [Na.4.Piętrze.Studio] pisze...

uwielbiam konstruktywną krytykę =)

Anonimowy pisze...

Twoje rymy są słabe. Tekst nie ma przekazu. Modyfikacja głosu jest żałosna, a brak samokrytyki przerażający. Niech schowa.

SuSu [Na.4.Piętrze.Studio] pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
SuSu [Na.4.Piętrze.Studio] pisze...

Rzecz w tym, że niestety nawet nie wiesz jak jest. :) Nie znamy się, nie wiem nawet kim jesteś ponieważ jesteś anonimowy i wolność słowa, ale przecież wiesz nic a pro po np. mojej samokrytyki, podejścia i nawet tego na ile prawdą jest np. ta "modyfikacja głosu"...;)
Będzie okazja to zamień kilka zdań, w 4 oczy, ocenisz czy podejście jest zdrowe czy nie, i poznasz jaki mam stosunek czy to do muzyki, czy samokrytyki itd itp.
Ciach temat, przyjmuje krytykę i za to dzięki.
Powtórzę - będzie okazja, podbij.

Anonimowy pisze...

zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej. ;)
SuSu a kiedy w końcu solo?! Czekamy :)
5!