piątek, 21 października 2011

Nagraj na bicie Tedego!

Uwaga wszyscy radomscy raperzy! Właśnie nadarza się okazja do tego, aby niedługo zrobiło się o was głośno. Chcecie aby o waszym numerze napisały media hip-hopowe (i nie tylko)? Chcecie dotrzeć do większej ilości słuchaczy? Macie na to szansę za sprawą konkursu, w którym do wygrania jest nagranie swojego kawałka na bicie Tedego, który na ostatniej płycie Warszafskiego Deszczu pokazał, że wciąż potrafi wysmażyć dobry podkład! Szczegóły w rozwinięciu.
 


"W konkursie wziąć udział mogą wszyscy raperzy/raperki/składy, którzy/które nie mają na swoim koncie legalnego albumu. 

Konkurs składa się z dwóch etapów: 

ETAP I - publiczny 
1. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o przesłanie maksymalnie dwóch utworów na adres: kawalki.rapwpolsce@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać 'KONKURS TDF'. 
2. Przesłane utwory zostaną opublikowane na kanale 'Rap w Polsce' na youtube.com (http://www.youtube.com/rapwpolsce) w formie dźwięk + logo 'Rap w Polsce', czyli dokładnie jak ten utwór: http://www.youtube.com/watch?v=0FNZMSL3y6Y 
3. Utwory zostaną opublikowane na youtube.com jednego dnia tak aby wszyscy mieli równe szanse. 
4. Po opublikowaniu ich na youtube.com utwory zostaną wklejone przez 'Rap w Polsce' na tablicę wydarzenia 'Nagraj kawałek na bicie TDF'a'. 
5. Do drugiego etapu przejdzie 5 utworów, które otrzymają najwięcej 'lajków' oraz 5 wybranych przez ekipę 'Rap w Polsce'. 
6. Utwory można nadsyłać do dnia 28.10.2011, do godziny 12:00. 
7. Wszystkie utwory zostaną opublikowane na youtube.com i wklejone na tablicę w dniu 29.10.2011. Głosowanie będzie trwało do 8.11.2011. 

DO KONKURSU ZGŁASZACIE SWOJE KAWAŁKI (NAGRANE DOTYCHCZAS LUB SPECJALNIE Z OKAZJI TEGO KONKURSU) NA SWOICH BITACH, ZAPRZYJAŹNIONYCH PRODUCENTÓW LUB KRADZIONYCH. NIE CHODZI O PRZESYŁANIE KAWAŁKÓW NA BITACH TEDE. 

ETAP II - głosowanie 
1. Komisja, składająca się z ekipy 'Rap w Polsce' oraz zaproszonych przez nią gości bezpośrednio związanych z kulturą Hip-Hop, wybierze zwycięzce wśród 10 utworów wybranych w pierwszym etapie. 
2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej w dniu 15.11.2011. 

NAGRODA 
Nagrodą dla zwycięzcy w konkursie jest możliwość nagrania zupełnie nowego utworu (temat dowolny, jedyny warunek: kawałek nie może być dissem) na bicie wyprodukowanym przez legendę polskiej sceny rap - Tede. Wokale zwycięzca nagrać musi 'na własną rękę', ale dalszą częścią nagrody jest mix i mastering utworu, którym zajmie się MłodyGrzech. 

Finalną wersję utworu w formie mp3 zwycięzca otrzyma mailem od ekipy 'Rap w Polsce' najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania wersji do mixu i masteringu (oczywiście dołożymy wszelkich starań aby odbyło się to szybciej). 

Finalny utwór zostanie opublikowany wraz z dowolną ilustracją (otrzymaną od zwycięzcy) na kanale youtube.com - 'Rap w Polsce', powstanie dotycząca tego utworu oraz zwycięzcy informacja prasowa, która zostanie rozesłana do szerokiej bazy mediów, zajmujących się zarówno rapem, ogólnie muzyką, a także pozamuzycznych. 
Zwycięzca otrzyma raport zawierający wszystkie linki do publikacji materiału o nim i zwycięskim utworze. 
Aby wziąć udział w konkusie wejdź na stronę."

Brak komentarzy: