sobota, 21 grudnia 2013

Konkurs!: Gwiazdka z radomskim rapem!

Choć aura za oknem na to nie wskazuje, to Święta już naprawdę tuż tuż. A skoro wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, to każdy zastanawia się jakie prezenty znajdzie pod choinką tym razem. Może to będzie książka, może jakiś ciuch, może jakieś urządzenie elektroniczne, może kosmetyki, a może jeszcze coś innego. Jeśli chcecie na Gwiazdkę dostać trochę muzyki to powinniście wziąć udział w świątecznym konkursie na RadomskiRap.blogspot.com, w którym, dzięki uprzejmości radomskich raperów i producentów, możecie zgarnąć parę płyt. Co zrobić aby wygrać?


Wystarczy, że napiszesz email na adres radomrapblog@hotmail.com, w którym powiesz jaki był najlepszy prezent gwiazdkowy, który dostałeś w życiu i opiszesz dlaczego był taki wyjątkowy (najlepiej żeby dołączone było też zdjęcie tego prezentu - warunek ten nie jest konieczny, ale jak najbardziej mile widziany). W tytule maila koniecznie wpisz "Gwiazdka z radomskim rapem!" Nagrodzone zostaną 3 osoby, które przyślą najciekawsze maile. A oto nagrody za poszczególne miejsca:
- miejsce 3.: 021&Maka "Trajektoria Rapu" (2012) + Żołnierz "Pod bity" (2012, z autografem)
- miejsce 2.: Żołnierz "Pod bity" (2012, z autografem) + Młody "Soloprojekt II" (2013, z autografem) + BOKOTY "BOKOTY" (2013)
- miejsce 1.: Boro/Tytuz "LeFruit Defendu" (2012) + BOKOTY "BOKOTY" (2013, z tagiem BoKoTy) + Kubi "I gram tu z ogniem" (2013, z autografem) + Tytuz "Miejski Sport 2" (2013) + Kotzi/LuckyLoop "RapDom" (2013, z autografem Kotziego)

Maile nadsyłać można do poniedziałku (23.12.2013) do godziny 16:00. Maile przysłane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę przy wyborze nagrodzonych. Wyniki konkursu pojawią się na blogu w poniedziałek ok. godziny 17:00, a zwycięzcy zostaną poinformowani również drogą mailową.
Możesz też polubić poniższe facebookowe fanpage, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się w radomskim rapie:

Brak komentarzy: