piątek, 29 marca 2013

Młody "Jak wtedy na podwórku" (prod. NbH) - singiel z "Soloprojekt II"

Młody, raper, którego powinniście kojarzyć ze składem Pod Prąd, skończył prace nad swoim solowym albumem pod tytułem "Soloprojekt II". Na płycie znajduje się 13 numerów, a gościnnie udzielają się: GDZ, Lesuaff, Defaris, Ster, Boro, Voltron, Kulavik (wokalista rockowego, radomskiego zespołu Carrion), Iga oraz Edyta Popławska. Za bity odpowiadają: Tytuz, B2, Defaris, NbH, Pneumonia. Za deckami stanął DJ Słowo.

Pierwszym singlem jest kawałek "Jak wtedy na podwórku", w którym Młody dzieli się ze słuchaczem swoją, drugą po rapie, zajawką. Numer ma w sobie coś takiego, że im dłużej się go słucha, tym bardziej ma się chęć samemu wskoczyć na motocykl i pojechać w trasę z raperem i jego kumplami. Za bit w tym kawałku odpowiada rzeszowski producent NbH. Premiera albumu powinna mieć miejsce w ciągu najbliższych kilku tygodni i każdy znajdzie na niej coś dla siebie.
Oto co o wyborze na singiel kawałka "Jak wtedy na podwórko" mówi sam Młody:
"Numer jest o moim drugim wielkim zainteresowaniu, czyli dalekich wyjazdach motocyklowych do państw takich jak Albania, Macedonia, Bośnia etc. W tym roku również szykuję się do następnej takiej przygody. Recepta na udane wakacje to dla mnie ludzie na których można polegać, droga w nieznane (całkowicie bez planu, na spontanie), i w moim przypadku motocykl."

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jedrzeju nie motor, motocykl! :-) GDZ

Piotr "Jędrzej" Jędrzejewski pisze...

nawet i na motor! :)