środa, 29 czerwca 2011

Nagraj polski hymn Hip-Hop Kemp 2011!

Czym jest Hip-Hop Kemp nie trzeba mówić żadnemu miłośnikowi kultury hip-hop. Na pewno spora grupa Radomian wybiera się na to święto naszej kultury do Czech. Myślę, że jechałoby się im lepiej gdyby na słuchawkach mieli oficjalny polski hymn HHK2011, który nagrany byłby przez radomskich raperów, bądź na bicie radomskiego producenta.Raperzy i producenci przeczytajcie uważnie wiadomość prasową Albo na radomskim bicie przez radomskich MCs. Jest taka możliwość! od polskiego organizatora festiwalu:

W tym roku hiphopowy świat będzie celebrował jubileusz swojego wielkiego święta. Z okazji 10. edycji czeskiego festiwalu Hip Hop Kemp, Agencja Joytown - polski promotor czeskiej imprezy - zachęca do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie dla młodych producentów i raperów na nagranie festiwalowego hymnu!

 
Tegoroczny konkurs jest nawiązaniem do akcji z 2007 r., w której 5 zwycięskich emce (Flint, Oka, Exo, Skrag, Ras) nagrało do bitu Świętego "Polski hymn Hip Hop Kemp", a w nagrodę wykonało go na żywo przed festiwalową publicznością. Oto klip z tego występ:


Cztery lata później, z okacji 10. edycji festiwalu, nagrywamy nowy hymn! Tym razem szansę zapisania się w historii HHK mają także producenci, gdyż w pierwszej fazie konkursu zostanie wybrany zwycięski podkład. Jego brzmienie powinno oddawać unikalną, beztroską atmosferę festiwalu, ale też może odnosić się do imprezowej mocy Hip Hop Kempu oraz ton energii, wyładowanych podczas koncertów pod scenami i w hangarach.
 
O wyborze najlepszego beatu zadecyduje jury, w skład którego wchodzą osoby mocno związane z festiwalem Hip Hop Kemp: Radek Miszczak (Agencja Joytown, współautor książki "Beaty, rymy, życie. Leksykon muzyki hip-hop"), Ten Typ Mes (Alkopoligamia.com, raper i producent, współtwórca grup Flexxip i 2cztery7, realizujący udaną karierę solową), DJ Positive autor HHK Polish Mixtapes)oraz Mateusz Natali, dziennikarz portalu hiphopowego Popkiller.pl
 
Kolejna część konkursu, przeznaczona dla raperów, zostanie ogłoszona w drugim tygodniu lipca. Gotowy hymn trafi na tegoroczną edycję "HHK Polish mixtape" Dj'a Positive.
 
Instrumentalne nagrania z podkładami w formacie .mp3 można wysyłać na adres hymn@hiphopkemp.pl do dnia 6.7.2011. Maksymalna długość bitu to 60 sekund. W tytule wiadomości należy podać pseudonim lub imię i nazwisko producenta. Każdy może wysłać do trzech propozycji konkursowych. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją jego regulaminu. Nagrody dla zwycięzcy to m. in. darmowy karnet wstępu na festiwal, kempowe gadżety, a przede wszystkim prestiż bycia twórcą oficjalnego polskiego hymnu legendarnej imprezy. Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Pełny regulamin można znaleźć na tej stronie.
 
Beatmakerzy - do dzieła! Potnijcie kempową fortecę!

Brak komentarzy: