niedziela, 19 czerwca 2011

Dwa nowe kawałki od Hase: "Odłamek" i "Noce"

Hase to jeden z tych radomskich raperów, na których kawałki czekam najbardziej i przy słuchaniu, których moje oczekiwania nagle drastycznie wzrastają. A ten skubaniec zazwyczaj te zawyżone oczekiwania spełnia! Tym razem dostajemy od Hase dwa nowe numery: solowy "Odłamek" na bicie jego ziomka z eMHa, Mikrusa, drugim kawałkiem jest numer Mate pod tytułem "Noce" gdzie gościnnie nawinął Hase oraz Quakowy.

Tymi dwoma kawałkami Hase po raz kolejny udowodnił, że na radomskiej scenie jest postacią (tak, postacią) wyróżniającą się, która swoimi tekstami ruszyłby skałę. Follow-upowanie samego siebie, które pojawia się w "Odłamkach" jest świetnym (choć nie nowym) pomysłem, a sam kawałek po prostu miażdży (linijki takie jak "Z odłamków świata chcę zbudować Tobie siebie" - mistrzostwo).
Trochę inaczej sprawa ma się z "Nocami", gdzie co prawda Hase poleciał  bez wysiłku najlepszą zwrotę, na swoim poziomie, ale jednak sam kawałek niczym specjalnym nie jest i warto wrócić do niego właśnie dla wersów Radomianina.
Pobierz Hase "Odłamek"


Pobierz Mate "Noce"

Brak komentarzy: