czwartek, 2 czerwca 2011

Moje plany na 2011 - Hormon Rapu

Pięć miesięcy roku 2011 za nami. Wyszło już kilka płyt, odbyło się trochę koncertów. Przed nami jeszcze więcej. O tym co jeszcze czeka nas w tym roku ze strony, dawno niesłyszanego składu Hormon Rapu, dowiecie się poniżej, a zapowiada się ciekawie. Dla fanów ulicznego rapu lektura obowiązkowa! Plany HR na 2011 rok po przeskoku.

"W tym roku wyjdzie plytka HR-"Ulica Dzielnica Rap", dokładnej daty nie podamy - wiadomo życie pisze różne scenariusze, ale materiał już jest cały w fazie masteru. Czekamy na ostatnie zwroteczki gości, którymi bedą Suja(THS Klika), SPW, PROFIT, AlterDym, Młodziak, Skwarek (HZOP/CS), Brakujący Element, Zarys Zdarzeń, Rzaq, Belo (CTG Banda), EPS (Primore Cru),Podgór, Rover, Fuso (RRI/Dill Gang), Bedi i inni.

Następnie mamy w planach album z okazji 10lecia ekipy. HR + Goście, będzie to płytka z 15 numerami, a na niej w każdym kawałku jakiś gość z polskiego podziemia. Będą to znani i mniej znani przedstawiciele podziemia, bo zawsze nagramy z kimś kto dobrze nawija z polski i nie tylko. Zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci na nagrania z nowymi twarzami.

Narazie tyle, trzymajcie się i czekajcie na płytkę, która będzie za free w necie, u nas i na ulicy więc pytajcie o nią, bo warto."

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ehehehehehe:) Pfffffffffff.