środa, 28 marca 2012

Banda Unikat - Znów (feat. Bonus RPK, prod. Tytuz)

W dobie wszechobecnego internetu momentami ciężko jest utrzymać jakąś płytę czy kawałek w tajemnicy do dnia jego premiery. Przecieki dotyczą głównie Stanów Zjednoczonych, jednak i w Polsce zdarzają się sytuacje, że jakaś płyta wycieka do sieci na kilka dni przed oficjalną premierą. Taka sytuacja, z tym, że dotycząca jednego numeru, spotkała właśnie Bandę Unikat. Kawałek "Znów" z gościnnym udziałem Bonusa RPK miał mieć premierę równo z kolejną płytą BU. Tak się jednak nie stało ponieważ ktoś wrzucił w internet wokale chłopaków na jakimś bicie. Banda wyszła naprzeciw tej sytuacji i udostępniła oryginalny numer, wrzucając go na youtube. Numer oraz kilka słów Kotziego o tej sytuacji poniżej.


Kawalina miała mieć premierę na nowej B.U.(pewnie i tak tam się znajdzie) Niestety jakiś lamus wrzucił na wrzutę pod jakiś bit z dupy nasze wokale wczoraj więc musieliśmy szybko wyjść na przeciw. Sprawdzajcie kawalinę na bicie Tytuza na kanale Zetder, ja postaram się niebawem wrzucić remix Maikendo na swój. Pozdro.

2 komentarze:

Słuchacz pisze...

Tak to jest jak się wysyła swoje niepublikowane kawałki "kolegom" - kolega wysyła swojemu koledze, ten koleżance, aż w końcu brat koleżanki wrzuca w Internet.

Anonimowy pisze...

Gościu zanim dodasz komentarz zobacz kto dodał ten kawałek.

poZDRawiam.