środa, 12 lutego 2014

Premiera: 021 & Maka "Kontrasty" + teledysk "Tacy sami"

Duet 021 & Maka udostępnił dzisiaj na swoim kanale youtube cały album "Kontrasty", na który składa się 12 numerów. Gościnnie na płycie pojawiają się Joteste i Shako. Bity są autorstwa: TDK, Krzyśka, Brozia i Michaua. Skrecze dołożyli z kolei DJe: MixAir, Simple, KA i Slavo. Tracklista, info jak zakupić płytę, link do ściągnięcia, link do odsłuchu oraz informacja prasowa z okazji premiery "Kontrastów" w rozwinięciu. Poniżej możecie też obejrzeć drugi (po "Daj mi powód") klip promujący album Oskara i Karola. Obrazek powstał do numeru "Tacy sami".
Projekt okładki wykonał Seba300 (http://www.behance.net/seba300/collections), który był odpowiedzialny między innymi za okładkę do EP "RDS220" Jeżozwierza czy też winylowego wydania albumu Rap Addix "Nie uciekniesz". Płytę w cenie 15 zł (+ 5 zł koszt wysyłki) można zamówić pod adresem mailowym: zerodwajedenmaka@gmail.com lub też na http://www.facebook.com/021Maka poprzez prywatną wiadomość.
Tematycznie "Kontrasty" to przelot od osobistych przeżyć, przez politykę, na problemach dotyczących polskiego społeczeństwa kończąc. Któregokolwiek numeru z tej płyty byśmy nie włączyli mamy pewność, że 021 i Maka wiedzą co i w jaki sposób chcą powiedzieć. Lata spędzone na szlifowaniu umiejętności sprawiły, że forma idzie na "Kontrastach" w parze z treścią. Poniżej prezentujemy okładkę albumu oraz tracklistę.

Tracklista albumu "Kontrasty":
01. Kontrasty (prod. Krzysiek, cuts DJ Slavo) 
02. Daj mi powód (prod. Krzysiek, cuts DJ KA) 
03. Magia przeminęła (prod. Broziü, feat. Shako, cuts DJ MixAir) 
04. To co istotne (prod. Tdk) 
05. Rozdroża (prod. Tdk, cuts DJ MixAir) 
06. Tęsknię 2 (prod. Krzysiek, cuts DJ Simple) 
07. Tacy sami (prod. Krzysiek) 
08. Wychowanie (prod. Krzysiek) 
09. Kac moralny (prod. Krzysiek, cuts DJ Simple) 
10. Męczennicy (prod. Michauu) 
11. Ślepcy (prod. Tdk, feat. Joteste, cuts DJ Simple) 
12. Problemy (prod. Krzysiek, cuts DJ MixAir)Brak komentarzy: