piątek, 25 października 2013

Nowe numery: Maka, 31, SuSu, Karbon, Alicetea

Tydzień temu mogliście sprawdzić tylko jeden nowy numer. Tym razem numerów jest 6, a to dzięki: Mace, 31 (dwa numery), SuSu i Karbonowi, który gościnnie udzielił się w Handa. Bonusowo przesłuchać możecie kawałek "Umieć tu żyć" kieleckiego rapera Rovera, w którym gościnnie pojawia się radomski zespół Alicetea!Maka "Natury nie zmienię" (prod. NbH)
Mocno osobisty numer na bicie NbH, który współpracował już z takimi radomskimi raperami jak Młody czy Shako. Nie jest to najlepszy numer Maki, ale jednak wciąż warto go sprawdzić.

Buła x 31 "Deszczokropla" i 31 x Bitykradnę "XYZ"
31 od wypuszczenia swojego materiału "Dirty flower in the attic" bardzo rzadko puszcza nowe rzeczy. Teraz jednak dostaliśmy dwa numery z jego udziałem. Pierwszym jest "Deszczokropla" nawinięta z Bułą na instrumentalu ka-meala, a drugi to "XYZ" na bicie Bitykradnę. Zdecydowanie dobre.

SuSu "O sobie"
Pierwszy puszczony po teledysku do "'76"numer Suchego to "O sobie". Numer w stylu, do jakiego Jacek zdążył już przyzwyczaić słuchaczy, a że poniżej pewnego poziomu ten raper nie schodzi to sprawdzić trzeba.

Hand "Pewnego dnia" (feat. Karbon)
Pierwszy numer na blogu z udziałem młodego rapera, ale na pewno warto go przesłuchać. Gościnna zwrotka u przedstawiciela rapu z Mińska Mazowieckiego na pewno sprawi, że kilka osób zapamięta ksywkę Karbon i sprawdzi jego kolejny numer.

Rover "Umieć tu żyć" (feat. Alicetea)
Na wydanej w tym roku płycie Alicetea "Wyspy, planety, układy" pojawił się świetny, energetyczny numer z raperem Medium. W dniu dzisiejszym premierę ma płyta innego kieleckiego MC, Rovera. To właśnie z albumu "Odźwierny" pochodzi poniższy kawałek, w którym Alicetea odpowiada nie tylko za sporą część wokalną, ale i za muzykę! Życiowy, spokojny numer na naprawdę wysokim poziomie!

Brak komentarzy: