środa, 18 lipca 2012

BOKOTY - pierwsze info

BOKOTY, pod tą tajemniczą nazwą kryje się projekt dwóch radomskich raperów i jednego producenta. Nazwa wzięła się od dwóch pierwszy liter w ksywce każdego z członków projektu. Teraz już łatwo się domyślić, że chodzi o Bora, Kotziego i Tytuza. Co wiadomo o tym projekcie? Jak na razie niewiele. Poza członkami składu wiadomo tyle ile zdradził Kotzi, przy okazji informacji o swoim solo "Rapdom":
"W przyszłym tygodniu siadamy z LL-em do aranżowania i miksowania albumu "Rapdom" oraz kontynuujemy prace nad videoclipem. Pomysłów jest dużo, czasu mniej oczywiście. W tak zwanym międzyczasie tworzymy z Borem i Tytuzem projekt - BOKOTY, który będzie najprawdopodobniej epką. Aktualnie mamy już nagrane 5 kawałków. Dziś w P1S chcemy dograć kolejny i trochę tła w postaci damskiego wokalu."

Trzeba przyznać, że zapowiada się to bardzo ciekawie i obiecująco. Na efekty pewnie przyjdzie nam poczekać co najmniej do jesieni. Miejmy nadzieję, że do tego czasu udostępniony zostanie jakiś singiel zapowiadający BOKOTY.

Brak komentarzy: