środa, 4 maja 2011

Radomskie ekipy na Mazury Hip-Hop Festiwal 2011? vol.2

W styczniu pisałem o możliwości wystąpienia radomskich składów na tegorocznej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal (klik) mając nadzieję, że jakaś ich część wyśle swoje zgłoszenia. Dzisiaj mogę już oficjalnie poinformować, że do kolejnego (II) etapu kwalifikacji przeszło czterech reprezentantów Radomia, którym możecie pomóc w występie w Giżycku na początku sierpnia.
O tym jak to zrobić powie wam oficjalne info od organizatorów:

Na naszym profilu FB na ścianie udostępnimy Wam wszystkie nadesłane dema w postaci MP3 do odsłuchu. Każdy z WAS będzie mógł przesłuchać wszystkie zgłoszone 3 utwory, przeczytać krótkie info o zespole i zdecydować czy chce, żeby dany zespół lub emcees zagrał w Giżycku poprzez naciśniecie przycisku Lubię to! pod postem muzycznym każdego artysty. Im więcej kliknięć Lubię to! artysta zdobędzie, tym będzie miał większe szanse by zagrać w Giżycku.
Na naszej stronie www.mazuryhiphopfestiwal.pl  dodamy sondę, na której również będziecie mogli głosować. Później wszsytkie głosy zsumujemy i dodamy do ocen Jury konkursowego, które wybierze 10 zespołów/emcees.
Głosujecie do 14 czerwca do 23:59.
Prawda, że proste?? Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach lub ślijcie na kontakt@mhhf.pl
Pozdrawiamy,
MHHF

Tak więc nie pozostaje nic innego jak na ścianie FB profilu imprezy odszukać i polubić posty z numerami:
6 - żeby zagłosować na Sua Sponte
10 - żeby zagłosować na Makę
26 - żeby zagłosować na 021
48 - żeby zagłosować na Bandę Unikat

Sprawdzajcie stronę festiwalu żeby jak już pojawi się sonda oddać głos i tam, tym samym zwiększając szanse radomskich ekip na występ na Mazury Hip-Hop Festiwal 2011!

Brak komentarzy: