czwartek, 10 grudnia 2015

TPS i Dobo wystąpią w filmie fabularnym!

Na początek 2017 roku planowana jest premiera filmu fabularnego "Zadra rapera", w którym wystąpią reprezentanci ZDR, Dobo i TPS. Co więcej, ZDR jest też jednym z partnerów filmu! Radomscy raperzy pojawią się na ekranie obok znanych polskich aktorów z Janem Nowickim na czele. Pozostali, mniej lub bardziej znani aktorzy, którzy zagrają w "Zadrze rapera" to: Lesław Żurek, Dariusz Kordek, Anna Karczmarczyk, Artur Wower i kilku innych. Premiera "Zadry rapera", jak dowiedziałem się u źródła, planowana jest na początek 2017 roku. Niestety na ten moment nie byłem w stanie dowiedzieć się jakie role przypadną Dobo i TPSowi, realizatorów i producentów filmu obowiązuje tajemnica. Wiadomo natomiast, że po wstępnych pokazach dla dystrybutorów zagranicznych, "Zadra rapera" będzie pokazywana również poza granicami Polski. W rozwinięciu znajdziecie trochę szczegółów dotyczących samego filmu. A jeśli chcecie na bieżąco śledzić rozwój prac nad filmem, polubcie fanpage "Zadra rapera" na facebooku.

„Zadra Rapera" to film fabularny ukazujący wielowymiarowy obszar muzyki: od hip – hop'u przez jazz aż do muzyki klasycznej. Jest to życiowa historia, która niesie napięcie, wzruszenie oraz radość.
Film ukazuje życie rodziny, w której ojciec prowadzi piekarnię, ma dwóch dorosłych synów i 8-letnią córkę. Starszy syn uczy się w Akademii Muzycznej. Młodszy realizuje się w muzyce rapu. Brak matki, relacje braci i młodszej siostry pokazują rodzinną miłość, którą spina ojciec dbający o rodzinę.
Jest to film niewątpliwie współczesny, zawierający w sobie elementy filmu muzycznego, kina akcji i mocnego obyczaju.
Zadra Rapera to projekt filmowy adresowany do każdego widza, niezależnie od wieku i od tego, czym się zajmuje. To wzruszająca historia, która mogła wydarzyć się naprawdę.
Scenariusz do filmu powstał już w 2013 roku.
Kilka scen filmowych zostało nakręconych w Ełku, m.in. w Parku Solidarności, na promenadzie, w okolicach parku sportowego oraz podczas HIP – HOP Festiwalu.

(żródło: http://www.elk.pl/aktualnosci/wydarzenia/3470-zadra-rapera-sceny-do-filmu-w-eku.html)

Brak komentarzy: