sobota, 25 maja 2013

Koncert: Kali i Paluch w G2! (21.06.2013)

Co: HHNS-RDM, Ganja Mafia i Biuro Ochrony Rapu z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert premierowy albumu Kali x Paluch pt: "Milion Dróg Do Śmierci", który odbędzie się w piątek, 21czerwca w radomskim klubie STREFA G2 z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2012/2013. Artyści zagrają materiał z nowej płyty oraz inne najbardziej znane utwory ze swoich solowych albumów. Wystąpią:KALI i PALUCH. Support : / FIZER, PAJAC, TURAS / IMPACT. After: /  DJ KA / DJ BPM.
“Milion Dróg Do Śmierci” to kwintesencja stylu obu artystów, którzy mimo różnych form wyrazu stworzyli spójny, dojrzały album. Obaj wykonawcy stanęli na wyżynach swoich umiejętności lirycznych by zobrazować werbalnie rozmyślania na tematy egzystencji, często wykraczające poza ramy ziemskiego świata.
Brzmienie albumu to kompromis pomiędzy elektroniką a klasyką, usłyszymy na nim charakterystyczną moc wokalu Palucha oraz raggamuffinowe wokalizy Kaliego.
Lirycznie artyści postawili przede wszystkim na przekaz skoncentrowany wokół zagadnień życia i śmierci, nie zabraknie jednak lżejszej tematyki, która czyni “Milion Dróg Do Śmierci” albumem uniwersalnym i ponadczasowym.
Gdzie: Strefa G2, ul. Grzecznarowskiego 2
Kiedy: 21.06.2013, godz: 17:00 - MT RADOM  - POKAZY JAZDY BOKIEM I PALENIA GUMY PART 4. Godz: 20:00 - koncert.
Za ile:
BILETY OD 29 MAJA (ŚRODA)W PRZEDSPRZEDAŻNY:
25 ZŁ ( pierwsza pula 150 szt.),
30 ZŁ ( druga pula 350 szt.)
35 ZŁ ( w dniu koncertu )

Brak komentarzy: