poniedziałek, 7 stycznia 2013

Teledysk: Danek - Chocholi taniec

Pierwszy radomski teledysk tego roku, to coś czego na pewno się nie spodziewaliście. "Chocholi taniec", to drugi klip nagrywającego psychorap Danka. Wcześniej, bo w październiku, pojawił się obrazek do numeru "Człowiek z błota" (ten klip również znajdziecie poniżej). Dla fanów tego typu rap "Chocholi taniec" to rzecz obowiązkowa. Pozostali też powinni sprawdzić, warto poświęcić te 4 minuty swojego czasu. A kim jest Danek? Oto jak sam się przedstawia:

"Jestem Danek, mam 20 lat, obecnie studiuje ASP w Gdańsku na wydziale rzeźby. Siedzę w psychorapie od 3 lat. Dlaczego psychorap? Termin ten rozumiem jako rap emocjonalny w którym liczy się przede wszystkim uzyskanie specyficznego klimatu psycho. Nie chodzi o to by było strasznie, mrocznie i przerażająco(kicz), ale o to by wyrazić swoje prawdziwe emocje i wyobraźnie w rymowanych zwrotkach. Liczy się modulacja głosu(czasem nawet krzyk), dobry tekst najlepiej ocierający się o poezje oraz odpowiedni podkład muzyczny który swą melodią odpowiada tematyce utworu. Dobry psychorap może zaistnieć tylko wtedy gdy odczuwalne jest, że ktoś to robi naprawdę od serca i nie ma w tym żadnej sztuczności. Lubie rapować, jednak uważam że rap bez emocji i różnorodnej modulacji głosu jest po prostu nudny- dlatego robię psychorap.
Na razie jeszcze nie biorę się za nagrywanie płyty, choć mam różne z tym związane plany. Chce by była to naprawdę dobra płyta, którą wydam na legalu, tak by pojawiła się w każdym empiku. Kiedy? Myślę, że to kwestia maks. 2 lat.

Danek"
1 komentarz:

Anonimowy pisze...

sory, ale ni chuja...