środa, 2 stycznia 2013

Radom Reprezentacja - To właśnie tu (Fube Remix)


Thortura, Qrson, Danek, Filon, Fube, Ein, Moad, Wone, Oral i Kotzi - wszyscy oni, jako Radom Reprezentacja, nagrali na przełomie 2004 i 2005 roku numer "To właśnie tu". Jak łatwo się domyślić, z jointa aż wylewa się lokalny patriotyzm. "To właśnie tu" nagrane zostało na podkradzionym bicie. Po latach jeden z jego twórców, Fube, postanowił zamienić go na oryginalny, radomski. W ten sposób powstał remix oldschoolowego numeru, który, razem z kilkoma zdaniami od Fube, możecie sprawdzić w rozwinięciu.
 
Oryginał utworu "To Właśnie Tu" powstał w 2004/2005 roku. W kawałku można usłyszeć twarze takie jak : Thortura, Qrson, Danek, Filon, Fube, Ein, Moad, Wone, Oral, Kotzi.
Wspólny pierwiastek łączący wszystkie te osoby to to, że każda z nich w jakiś sposób była zaangażowana w rozwój radomskiej kultury graffiti.
Bit w oryginale pochodzi z amerykańskiego instrumentala Marley Marl'a do utworu Qb's Finest - Da Bridge 2001. Po 7 latach kawałek doczekał się remixu radomskiego producenta, by wreszcie wszystko znalazło się na swoim miejscu. Nowa muzyka to prosta, brudna, cypher'owa pętla, która doskonale skleja się z wokalami nagranymi wówczas na zwykłym, komputerowym mikrofonie w domowych warunkach . 
Skrecze dołożył Dj Koncept, a wizualną stroną zajął się Aike z Gs.
Wciśnijcie play i  przenieście się w czasy gdy w Polsce wszystko jeszcze było prostsze.
 

1 komentarz:

PaPrYcZaK pisze...

link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=ZvvLfGQr_lo