czwartek, 13 września 2012

021 & Maka w Digital Flavour!

Młody radomski label Digital Flavour, o którego powstaniu informowałem z końcem sierpnia, powoli się rozrasta. Początkowo w jego skład wchodzili: Wolton, Keyto i Bolek, a od dzisiaj szeregi Digital Flavour zasilił duet 021 & Maka. Jak widać DF zamierza przede wszystkim promować młodą część lokalnej sceny. Jeśli zaś chodzi o plany wydawnicze to mogę na pewno powiedzieć, że pierwszym albumem jaki ukaże się nakładem Digital Flavour będzie "Zero cieni" Keyto. Album powinien ukazać się jeszcze w tym roku. Poniżej możecie przeczytać wypowiedzi Maki oraz Woltona, jednego z założycieli Digital Flavour, odnośnie powiększenia składu labelu. W rozwinięciu znajdziecie również pierwszy klip promujący działalność DF.

Maka: "Razem z Oskarem traktujemy tę współpracę jako chęć obustronnej pomocy. Wierzymy, że zarówno my możemy coś dać Digital Flavour, jak i oni nam. Wspólnie mamy zamiar promować zarówno nasz, jak i radomski rap na szerszą skalę. Mamy już z 021 plany albumu, który ukaże się nakładem Digital Flavour. Choć jesteśmy na etapie zbierania bitów, to mogę powiedzieć, że będzie to inna płyta od poprzednich - bardzo osobista."

Wolton: "Postanowiliśmy powiększyć DF o duet 021 & Maka ponieważ robią oni bardzo fajny rap, z humorem, którego w radomskim rapie brakuje. Wiem, że chłopaki planują album, jednak nie narzucamy im żadnego terminu. Każdy nasz artysta (Bolek, Keyto, 021 & Maka i ja) ma wolną rękę jeśli o to chodzi. Nagrają kiedy będą chcieli. My na pewno materiał wydamy w ilości 100 sztuk."Brak komentarzy: