wtorek, 5 kwietnia 2011

Absolut - Rap żyje w nas; Bolek - Kilka słów o życiu

Dwa kawałki, które za chwilę usłyszycie to: "Rap żyje w nas" Absoluta i "Kilka słów o życiu" Bolka.
ABS porusza temat, na którym chyba nigdy nie osiądzie kurz. "Jeśli nie masz w sobie wiary, możesz spisać się na straty", Absolut mimo wielu gorzkich słów ze strony słuchaczy i twórców rapu w Radomiu wciąż pokazuje, że rap w nim żyje i nie zamierza umrzeć. Sprawdźcie "Rap żyje w nas"


Drugim świeżym numerem spod szyldu Pana Salut Studio jest kawałek nowej postaci w radomskim piekiełku. "Kilka słów o życiu" Bolka to kolejny po "Bagażu wspomnień" sentymentalny numer z Pana Salut Studio. Bolek wydaje się być raperem, któremu warto się przyjrzeć bliżej...jednak z ostatecznym wydaniem tej opinii należałoby poczekać na parę numerów więcej od niego. Póki co jest nieźle.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

tylko czemu tu się przyglądac? kolejny wannabe raper bez flow, dobrych tekstów, "związany/wychowany/widziany/bramy" co to jest wogóle? ponawijaj troche i puszczaj numery jak już będzie jakiś poziom bo to się żenujące robi powoli, wysyp raperów bez jakichkolwiek skillsów, a Absolut spoko, tylko ten bit Jake One`a troche wydymany już, pozdro

Anonimowy pisze...

za bardzo mi sie spodobal:) ABS

Anonimowy pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=qA-qVg8iFYI Drugi kawałek Bolka.