poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Młody Radom - 3 nowe kawałki

Maziar
Yankees
Młody Radom wciąż w natarciu. Nowe rzeczy, które wyszły w Radomiu od początku 2011 roku to w 90% produkcje młodych wilków naszego podziemia. Swoje wypuścili już m.in. Maka&Smoła (klik), eMHa (klik), Piter&Yankees (klik) i Maziar (klik). I to właśnie dwóch ostatnich młodych raperów w ostatnich dniach udostępniło swoje kolejne, luźne tracki.

Maziar niedawno zdradził (klik), że w tym roku wypuści jeszcze 3 EPki. W oczekiwaniu na nie możemy liczyć na kolejne pojedyncze kawałki. Takie jak "Z czterech stron", na którym gościnnie pojawia się Krysti. Obaj raperzy całkiem niespodziewanie pojawili się na scenie 9 kwietnia, zanim zawitał na niej Grubson. Teraz możecie sprawdzić jak chłopaki współpracują w studio, numer znajduje się poniżej.

Dwa luźne tracki udostępnił ostatnio Yankees. Bit do pierwszego z nich, zatytułowanego "Bo tak chcę", wysmażył on sam (pod ksywą Tejp), z kolei za podkład do "Zanim" odpowiedzialny jest jeden z najlepszych radomskich producentów, Tytuz. Jak poradził sobie na jego bicie Yankees? Jak brzmi jego bit i nawijka na nim? Sprawdźcie to poniżej.

Brak komentarzy: