środa, 17 czerwca 2009

DonGURALesko w Radomiu.


Co: Koncert przedstawiciela poznańskiej sceny rapowej, człowieka, który bawi się tym, co robi i który potrafi nagrać kawałek taki jak "Cisza" by za chwilę zrobić "El Polako". O czym to świadczy? Oczywiście o wszechstronności donGURALesko. Poznaniak będzie promował swój mixtape "Inwazja Porywaczy Ciał", z którego pochodzi kawałek "Wznieście ręce w powietrze" z gościnnym udziałem Pezeta.
Przed występem gwiazdy wieczoru będzie można zobaczyć między innymi pokaz rapowych klipów polskich i zagranicznych czy pokazy breakdance. Jako support wystąpią RAPTOR (premiera płyty "Sonety ulic") i Unikat (premiera płyty "Po drugiej stronie torów"). Po koncercie odbędzie się after party podczas którego muzykę zaserwują: Dj Hen, Pehu i Ster. Imprezę poprowadzi Kotzi (USPM).
Gdzie: Katakumby, Plac Stare Miasto 11, Radom.
Kiedy: Koniec roku szkolnego, 19.06.2009r. godz. 19:00
Za ile: Przedsprzedaż 20zł, w dniu koncertu 30zł. UWAGA: w chwili obecnej biletów nie zostało dużo więc spieszcie się jeśli chcecie tam być! Warto dodać, że wszystkie bilety biorą udział w losowaniach nagród, które odbędą się podczas całego koncertu, a więc za3majcie Wasze bilety!

Brak komentarzy: