poniedziałek, 9 listopada 2015

Maka "Biali nie potrafią skakać" - pierwsze info o płycie!

Ostatnie miesiące były pełne pracy dla Maki. Nie dość, że razem z 021 mocno dłubią przy kolejnej płycie duetu, to jeszcze niedługo wypuści solowy album. "Biali nie potrafią skakać", co jest oczywistym follow-upem do filmu o tym samym tytule z lat '90, bo tak będzie nosić tytuł płyta, potrzebują jeszcze tylko ostatnich szlifów. Do jednego z numerów powstaje również klip. Obok możecie obejrzeć okładkę albumu (z nienachalnym nawiązaniem do kultowego filmu), a poniżej przeczytacie oficjalne info od Maki, w którym dowiecie się kto na płycie pojawia się gościnnie, kto zadba o skrecze i cuty i kilka innych informacji.

Ołkej :) miksowanie ostatniego już numeru ze zwrotką gościnną na "Biali nie potrafią skakać" dobiega końca i pozostanie już tylko dokończyć klip, co by nie było że nie ma klipu promującego album. W planach jeszcze mash-up a już teraz chyba mogę udostępnić w pełni ukończoną okładkę autorstwa Przemi Design. T.O.M.S/NbH ostro pracuje nad aranżami. Gościnnie Aga Grębosz, Żołnierz Radomskie Mocne, Emikae. Gramofony ? oczywiście niezawodny DJ MIXAIR Eudezet, zaś bas w numerze "Ballada o smutnym raperze" dograł Paweł Kuś. Wsparcie? tak jak widać na okładce.
Portal RapDuma, Vibe2NES, RadomskiRap.blogspot.com, Kstyk, Rapubuk, Podziemny Rap, Mobilizacja, Hip-Hop.pl, Slizg.eu, preorder.pl, WuDoo 92fm

Brak komentarzy: