środa, 28 października 2015

Preorder i data premiery płyty R.A.P.T.O.R. "Cała prawda o sonetach"!

To jest dopiero wiadomość! Album "Cała prawda o sonetach" R.A.P.T.O.R.a, swoisty radomski "Detox", zapowiadany był od tylu lat, że wielu przestało w ogóle wierzyć w jego powstanie. W odróżnieniu od zapowiadanego 15 lat albumu Dr. Dre, płyta radomskiego rapera w końcu ujrzy światło dzienne! Stanie się to już 27. listopada tego roku, dzięki Mamy Charakter Records!
Poniżej znajdziecie trochę informacji odnośnie materiału, link pod którym możecie kupić album w opcji preorderu, odświeżony tytułowy numer na bicie Tytuza oraz kilka innych kawałków, które ukazały się dobre 3 lata temu, ale również mogą znaleźć się na "Sonetach ulic".


Dwupłytowy album R.A.P.T.O.R.A to mistrzostwo w każdym calu. Album powstawał ponad dekadę i odnosi się wrażenie, iż czas ten nie poszedł na marne. Całość prezentuje się bardzo różnorodnie. Mamy tu mroczny i ciężki klimat na przyjemnie bujających bitach. Obydwa krążki różnią się od siebie muzycznie, jednakże tworzą one spójną całość. Słuchając płyty czułem że przenoszę się w głąb nieznanej mi dotąd krainy i przemierzam ją razem z artystą. Każdy numer ma swoje unikalne wejście oraz zakończenie. W jednym z kawałków słyszałem cztery zmieniające się cyklicznie bity. Nowatorskich pomysłów nie brakuje, widać że chłopaki zrobili coś czego nikt nigdy wcześniej nie próbował. To nadało albumowi unikalnego stylu i świeżego podejścia do gatunku. Świetna aranżacja dźwiękowa, znakomite rozpoznawalne flow oraz dobitne rymy tworzą razem świetną produkcję. Na płycie usłyszycie wielu wybornych gości: WOLA, BORO, KOTZI, SANCZEZ, SZUWAR, EMILAK, CEPEK, JUNAK, KALINA. Muzycznie nad wszystkim trzymał piecze TYTUZ, który wyprodukował cały album oprócz dwóch kawałków (‘Będą Kłamać – KOMES oraz ‘Odmienność’ – WOLA). Skreczami zajął się obecny mistrz świata DJ VAZEE. Nie namawiam ale polecam z czystym sercem.Dla wszystkich lubiących starą szkołę RAPU.

Brak komentarzy: