piątek, 10 października 2014

Promomix płyty Lesuaff "After party"!

Coraz bliżej do premiery debiutanckiego, solowego albumu Lesuaffa "After party". Jakiś czas temu mieliśmy możliwość sprawdzić pierwszy singiel zapowiadający tę płytę ("Chwila"). Kilka dni temu w sieci pojawił się promomix materiału, który sprawdzić możecie poniżej. "After party" ukaże się nakładem podziemnego labelu Vibe2Nes w połowie października w ilości 100 sztuk. Płytę zakupić można pod adresem: http://www.vibe2nes.pl/lesuaff/. W rozwinięciu oprócz promomixu znajdziecie też trackslistę.
Prace nad materiałem trwały prawie dwa lata i zaowocowały płytą zróżnicowaną - z jednej strony okraszoną ciężkim brudnym brzmieniem, a z drugiej nie pozbawioną numerów energicznych, imprezowych czy refleksyjnych. Za produkcję odpowiedzialni są m.in. Szpalowsky i Luckyloop, którzy charakteryzują się wyrazistym stylem. Duży udział ma również utalentowany producent Phonetic One, dla którego LP Lesuaffa jest debiutem na długogrającym nośniku. Jak mówi raper "After party" to kompilacja pomysłów, których wcześniej nie udało się zrealizować przy okazji projektów z innymi raperami.
Projektem graficznym zajęła się Anna Grabowska (m.in. okładka "RapDom" Kotzi/Luckyloop). Premiera albumu 20.10.2014 r. za pośrednictwem Vibe2NES.

Tracklista albumu "After party":
1. Zamykam (feat. Hase) (prod. Phonetic One)
2. Praca (prod. Szpalowsky)
3. Rzeczy (prod. Luckyloop)
4. Robić swoje, mieć swoje (prod. Phonetic One)
5. Nie ma wczoraj (prod. Szpalowsky)
6. Chwila (prod. Phonetic One, cuty DJ Mono)
7. Byłem, jestem, będę (prod. Szpalowsky, cuty DJ Majki)
8. Emeryt (prod. Phonetic One)
9. Żyć, a nie po prostu istnieć (feat. Seba) (prod. Phonetic One, cuty DJ Majki)
10. Zajawka (prod. MNLX)
11. Świat kłamie (prod. Phonetic One)
12. Trzy stany skupienia (prod. Luckyloop)

Brak komentarzy: