sobota, 9 listopada 2013

Nowe numery: 021&Maka, Maka&T.O.M.S., Rak, Wieczny

Kolejny tydzień i kolejne nowe numery za nami. Nie liczę tu oczywiście nowego albumu KęKę "Takie rzeczy", którego recenzję i wywiad z autorem możecie przeczytać na blogu. Tym razem nowe jointy zaserwowali nam: 021&Maka, Maka&T.O.M.S., Wieczny oraz Rak.

Duet 021 i Maka pracuje nad kolejną płytą, ale zanim dostaniemy single zapowiadające ten materiał, chłopaki puszczają luźny numer na bicie NbH, którym pokazują, że są w dobrej formie.


Kolejny nowy numer z udziałem Maki to "Luźny numer". Kolejny joint na bicie NbH, w którym Karol, razem z T.O.M.S.em mierzy się z szybkim tempem nawijki. I radzi sobie o wiele lepiej niż kolega. Warto sprawdzić, właśnie dla zwrotki Maki oraz bitu.

Ostatnio mogliście sprawdzić remix "Miałem to rzucić" Małpy, autorstwa duetu Some Beatz. Tym razem możecie stestoswać remix "Nagapiłem się" Pezeta, Małolata i Małpy. Za tę przeróbkę odpowiedzialny jest Rak, a wiec 1/2 duetu Some Beatz.

Wieczny na początku grudnia puszcza swoją drugą płytę "7/7". Kawałek "Nie chcę - Nieczystość" to kolejny singiel zapowiadający ten album. Tym razem Wieczny próbuje zmierzyć się z psychorapem. Jak mu to wychodzi sprawdźcie sami.

Brak komentarzy: