piątek, 26 sierpnia 2011

Seba ujawnia pierwszych gości na 300 Mil Projekt

Jak już zapewne wiecie Seba (Sua Sponte) i PTK pracują razem nad wspólnym projektem o nazwie 300 Mil Projekt. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tej, wciąż enigmatycznej, płycie trochę więcej zachęcam do przeczytania wywiadu (klik), który jakiś czas temu zrobiłem z chłopakami.
Jeśli chcecie natomiast usłyszeć jakieś numery z tego projektu, odsyłam do dwóch wpisów, w których znajdują się filmiki z występu Sua Sponte w Giżycku. (klik1, klik2) Na tych filmikach możecie usłyszeć troszkę wersów, które znajdą się na 300 Mil Projekt.
We wspomnianym powyżej wywiadzie, Seba i PTK mówili, że na płycie pojawią się goście. Wymienili jednak tylko gości radomskich, całkowicie pomijając tych spoza Radomia. Teraz Seba postanowił zdradzić ksywy pierwszych oficjalnie potwierdzonych gości na 300 Mil Projekt. Oto co o nich napisał:

Dobra myślę, że teraz już mogę bez stresu powiedzieć. Pierwszymi gośćmi którzy dali już zwroty na 300 Mil Projekt są Bonson i Huczu Hucz. Cieszę się zwłaszcza z tego pierwszego. Jak dla mnie najlepszy z Młodych Wilków, typ, który ma tyle samo serca co beczelności, tyle samo skillsów co charakteru. Numer dla niego nietypowy raczej.

Jeśli to są dopiero dwie pierwsze ksywy, to śmiem twierdzić, że szykuje się pierwszy radomski projekt, na którym będzie można usłyszeć kilku raperów z czołówki polskiego podziemia. 
Bonson to szczeciński raper, który nagrał do tej pory dwa projekty wspólnie z Matkiem ("Wspomnienia z domu umarłych" 2008 i "Historia po pewnej historii" 2011), jeden z Soul Petem ("Lepiej się witać EP" 2010) i jeden z Brusem ("EP ci w DE" 2010). Obecnie pracuje nad kolejnym albumem z Soul Petem, na którym pojawi się między innymi Szuwar. Bonson w tym roku znalazł się w gronie 12 Młodych Wilków wybranych przez portal popkiller.pl. Akcja ta ma na celu wypromowanie najciekawszych talentów w podziemiu, którzy do tej pory nie uzyskali takiej popularności na jaką zasługują.
Huczu Hucz z kolei to raper pochodzący z Gdyni. Członek duetu Koty Katz, który poza albumem KK "Koty Katz EP" (2011) ma na koncie również dwa projekty solowe. Są to wypuszczone w 2008 roku "Zabili mi DJ'a" i puszczony w 2010 "Haust". Obecnie pracuje nad albumem "Po tej stronie raju", na którym w roli producenta pojawi się m.in. PTK. Kawałek Hucza, który znajduje się poniżej jest singlem zapowiadającym nowy album.
A tu po jednym kawałku Bonsona i Hucza, dla osób, które do tej pory ich nie słyszały:

Brak komentarzy: